اسکریپت کلیک تراکر یا شمارش گر کلیک که در سایتها برای شمارش کلیک کاربران بر روی لینک فایل یا انتقال به سایت دیگر کار برد دارد.
این اسکریپت click tracker در نسخه اولیه بسیار ساده و سریع عمل میکند و نیازی به نصب ندارد..
این اسکریپت فقط به php 5 یا بالاتر نیاز دارد و به هیچ نوع دیتابیسی نیاز ندارد و اطلاعات را تحت فایل ذخیره میکند.

click tracker


توضیحات بیشتر

انتشار: 2016/05/22 | دسته: دانلود اسکریپت

زبان برنامه نویسی پی اچ پی یک زبان شیرین و فراگیر در زمینه توسعه وب است . کمتر برنامه نویس وب را می توان شناخت که از php اطلاعی نداشته باشد. در اینجا یک آموزش جامه و مقدماتی php را برای شما آماده کردیم که امید واریم مورد تایید شما واقع شود. فایل تحت فرمت pdf است.


توضیحات بیشتر

انتشار: 2016/04/30 | دسته: آموزش php

PHPDesigner 8.1.2 : زبان PHP یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان می باشد که يك زبان سمت سرور است.اگر برنامه نویس باشید می دانید که حفظ کردن کامل این کد ها  برای برنامه نویسان چندان آسان نیست. از این روز برنامه نویسان به دنبال نرم افزار هایی مانند PHP Designer هستند که آنها را یاری خواهد داد تا با دادن اول کد مورد نظر خود، نرم افزار از کد مورد نظر خود آگاه سازند و باقی کد به صورت هوشمند توسط خود نرم افزار ایجاد گردد. این نرم افزار مزیت های فوق العاده ای دارد که می توان به سرعت عمل بالا، جلوگیری از اشتباه های معمول کد نویسی و غیره اشاره کرد.


توضیحات بیشتر

انتشار: 2016/04/28 | دسته: دانلود نرم افزار

فایل پی دی اف آموزش اچ تی ام ال html با روش سریع و آسان.
از آنجایی که شروع کار در دنیای مجازی و برنامه نویسی تحت وب بر پایه html است در این آموزش شما به سادگی با مفاهیم html آشنا خواهید شد و مقدمات کد های html را آموزش می بینید. با مطالعه و انجام عملی این آموزشها شما گام نخست برنامه نویسی وب را آموزش خواهید دید.
فایل pdf است و توسط بیتا ضرابیان نوشته شده است و آقای نیما احدی نژاد زحمت گرد آوری آن را کشیده اند.


ادامه مطلب

انتشار: 2016/04/20 | دسته: آموزش html

آخرین ارسالها (آموزش/دانلود)

پروژه های در دست ساخت

15%
25%

پروژه های تکمیل شده

√
 
 
برای عضویت در خبرنامه اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.
همراه: ایمیل: